Dwie edycje warsztatów Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów już za nami

W zajęciach uczestniczyli liderzy i przedstawiciele organizacji seniorskich ze Świętochłowic, Jaworzna, Gorlic, Tarnowa Podgórnego, Limanowej, Ostrowca Świętokrzyskiego, Przemkowa, Opatowa oraz Rabki-Zdroju.

Zaszufladkowano do kategorii AKTUALNOŚCI | Możliwość komentowania Dwie edycje warsztatów Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów już za nami została wyłączona

Lipiec z Akademią Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów

Już dziś, tj. 6 lipca 2020 r. rozpoczynamy cykl szkoleniowo-doradczy „Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów”. W lipcu zaplanowanych jest 5 edycji 3-dniowych warsztatów dedykowanych liderom i przedstawicielom stowarzyszeń UTW  oraz innych stowarzyszeń i fundacji działających na rzecz seniorów. Uczestnicy zajęć, po ich zakończeniu, otrzymają także indywidualne wparcie doradcze.

Zaszufladkowano do kategorii AKTUALNOŚCI | Możliwość komentowania Lipiec z Akademią Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów została wyłączona

Tarcza antykryzysowa dla NGO

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi
rozwiązań związanych z COVID-19 adresowanych do organizacji pozarządowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Komitetu ds. Pożytku Publicznego.

Zaszufladkowano do kategorii AKTUALNOŚCI | Możliwość komentowania Tarcza antykryzysowa dla NGO została wyłączona

Skorzystaj z porady ekspertów Punktu Konsultacyjno-Doradczego dla organizacji seniorskich w Polsce

Potrzebujesz wsparcia w obszarze organizacyjnych i merytorycznych aspektów prowadzenia organizacji seniorskiej? Skorzystaj z  porad i konsultacji telefonicznych lub e-mailowych udzielanych przez ekspertów Punktu Konsultacyjno-Doradczego. Kto może skorzystać z pomocy? Liderzy organizacji seniorskich z terenu całego kraju. Skontaktuj się z nami za pomocą poczty elektronicznej: federacjautw@interia.eu lub umów się na poradę telefoniczną: (18) 443 57 08.

Zaszufladkowano do kategorii AKTUALNOŚCI | Możliwość komentowania Skorzystaj z porady ekspertów Punktu Konsultacyjno-Doradczego dla organizacji seniorskich w Polsce została wyłączona

WITAMY

Witamy na stronie internetowej poświęconej projektowi realizowanemu przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku pt. AKADEMIA AKTYWNYCH SENIORÓW.

Zaszufladkowano do kategorii AKTUALNOŚCI | Możliwość komentowania WITAMY została wyłączona