Zaproszenie do udziału w projekcie Akademia Liderów Seniorskich Organizacji Pozarządowych

Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku
zaprasza przedstawicieli/przedstawicielki seniorskich organizacji pozarządowych  do udziału w bezpłatnych, 5-dniowych szkoleniach pn. Akademia Lidera Organizacji Seniorskiej, organizowanych w ramach projektu Akademia Liderów Seniorskich Organizacji Pozarządowych.

Podczas 42 godziny praktycznych zajęć uczestnicy/czki nabędą wiedzę i umiejętności niezbędne do podjęcia aktywności w obszarze udziału w procesie stanowienia prawa w Polsce.

Tematyka szkoleń obejmuje: system i hierarcha źródeł prawa w Polsce, jak czytać i interpretować przepisy, zasady tworzenia prawa – jak NGO może włączyć się w ten proces, aspekty prawne działania NGO w Polsce, osoby starsze w dokumentach strategicznych i aktach prawnych, zatrudnienie pracownicze i niepracownicze w NGO, prowadzenie działalności odpłatnej i gospodarczej przez NGO, elementy ekonomii w tym polityki przemysłowej, ekonomia przedsiębiorstwa – zagadnienia podstawowe.

MIEJSCE SZKOLEŃ:
Hotel Krakus *** w Krakowie
ul. Nowohucka 35
(https://www.hotel-krakus.com.pl/)

TERMINY SZKOLEŃ:
I Edycja: 21 – 25 wrzesień 2020 r.
II Edycja: 5-9 październik 2020 r.

Zgłoszenia przyjmowane będą pocztą tradycyjną, pocztą elektroniczną lub osobiście w biurze Projektu mieszczącym się przy ul. Jagiellońskiej 18 w Nowym Sączu [kod pocztowy: 33-300], adres e-mail: federacjautw@interia.eu

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Akademia Liderów Seniorskich Organizacji Pozarządowych” oraz dokumenty rekrutacyjne do pobrania w zakładce REKRUTACJA.

Więcej informacji udziela Koordynatorka Projektu – Zofia Mółka tel. 696 952 016, e-mail: federacjautw@interia.eu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.