W jaki sposób płacisz rachunki

PUNKT INFORMACYJNO–DORADCZY

Punkt informacyjno-doradczy dla seniorów pn. „Bezpieczne finanse seniora” w okresie od 1 stycznia do 31 października 2017 r. udziela bezpłatnych informacji i porad prawnych dotyczących m.in. tego, na co zwrócić szczególną uwagę przy zaciąganiu kredytów, pożyczek i innych zobowiązań, jak interpretować kluczowe zapisy umów pożyczkowych lub związanych z inwestowaniem oszczędności, jak postępować w przypadku grożącej nam niewypłacalności, jak negocjować z bankiem rozłożenie spłaty zadłużenia na raty itp.

Punkt informacyjno-doradczy mieści się w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 18.
W związku z tym, iż punkt będzie dostępny dla wszystkich seniorów – członków UTW w Polsce, zasadą jego działania są konsultacje telefoniczne i mailowe.

Mając na uwadze konieczność ułatwienia kontaktu z Punktem uruchomiona została INFOLINIA czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 15.00 – w przypadku braku możliwości niezwłocznego udzielenia porady osoba pełniąca dyżur w biurze projektu będzie zapisywać numer telefonu osoby zainteresowanej tak, aby doradca mógł się z nim skontaktować w późniejszym terminie.

KONTAKT Z PUNKTEM INFORMACYJNO–DORADCZYM:

33-300 Nowy Sącz, ul. Jagiellońska 18

poniedziałek – piątek 9.00-15.00

INFOLINIA

(bezpłatna infolinia – dla połączeń z telefonów stacjonarnych)

• os2.jpg
  • g2.jpg