Inauguracja kampanii "Senior znaczy szacunek" 2017

4 października w Głuchołazach odbyła się uroczysta inauguracja kampanii "Senior znaczy szacunek"w czasie Lokalnego Forum Seniora.

Do Centrum Kultury w Głuchołazach przybyło blisko 70 osób, aby wziąć udział w inauguracji kampanii oraz wysłuchać wykładu dotyczącego oszustw jakie czyhają na seniorów w związku z podpisywaniem niekorzystnych umów.

Wśród szczególnych gości Forum znaleźli się m.in. burmistrz Głuchołaz - Edward Szupryczyński, przewodniczący Radny Miasta Stanisław Szul, sekretarz powiatu, dr inż Piotr Biernat - pełnomocnik rektora PWSZ w Nysie ds. kontaktów z UTW, Elżbieta Borowska - przewodnicząca Rady Seniorów, Beata Puzia - przewodnicząca Rady Programowo-Naukowej. Wśród zgromadzonych byli również przedstawiciele lokalnych organizacji pozarządowych.

fot. archiwum Federacji