Inauguracja nowego roku akademickiego w Nadmorskim UTW w Międzyzdrojach.

W Sali Teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury, 11 października br., o godzinie 12.00 odbyła się kolejna, uroczysta IV inauguracja roku akademickiego 2019/2020  Nadmorskiego UTW w Międzyzdrojach. Udział w tym wydarzeniu wzięli m.in. przedstawiciele Ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń UTW prezes Wiesława Borczyk i pełnomocnik Zarządu Daniel Jachimowicz. Dopisali także liderzy UTW współpracujący z Nadmorskim UTW. Byli obecni przedstawiciele władz samorządowych oraz partnerów wspierających UTW. Oprawę muzyczną przygotował zespól "Bryza".

Prezes Nadmorskiego UTW przekazał zebranym informację o działalności UTW za rok ubiegły. Nowym słuchaczom wręczono legitymacje studenta UTW. Nagrodzono również najbardziej aktywne osoby, zaangażowane w działania UTW.

W dniach poprzedzających inauguracje przedstawiciele Federacji UTW  spotkali się z prezesem i członkami Zarządu Nadmorskiego UTW oraz z liderami UTW z ościennych miejscowości,w ich siedzibie w Międzyzdrojanach, aby porozmawiać o rozwoju ruchu UTW w naszym kraju. Było to bardzo owocne i serdeczne spotkania ludzi, którzy swój czas poświęcają  potrzebom seniorów.