Kampania "Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję".

Już po raz 4 rusza kampania „Twarze depresji. Nie oceniam. Akceptuję”.

Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń UTW jest współorganizatorem tego wydarzenia po raz pierwszy.

W tym roku kampania jest poświęcona depresji  wśród seniorów.

Serdecznie zapraszamy liderów UTW oraz wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w konferencji poświęconej depresji w dniu 23.02.2017 r. o godz. 12.00 na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31, sala S 305.

Głównymi organizatorami kampanii poza Federacją są:

Stowarzyszenie Aktywnie Przeciwko Depresji,

Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych

Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich"

Pomysłodawczynią i koordynatorką kampanii jest Anna Morawska-Borowiec psycholog o specj. klinicznej, autorka książki "Twarze depresji"

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej niezwykle potrzebnej akcji i poznać jej „twarze” kliknij tutaj.

Dodatkowe informacje można uzyskać od następujących osób:

Joanna Chatizow

STOWARZYSZENIE AKTYWNIE PRZECIWKO DEPRESJI
Tel. 502 142 313

Joanna Mielczarek

Stowarzyszenie „mali bracia Ubogich”
Tel. 501 151 045

Wstęp na konferencje jest bezpłatny!

Ambasadorami 4 edycji kampanii są m.in. następujący aktorzy i dziennikarze:

twarze depresji plakat 4 edycja