Program edukacyjny dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. „Własność to odpowiedzialność” – projekt dofinansowany przez Ministerstwo Skarbu Państwa

W okresie od 1 lipca 2009r. do 30 listopada 2009r. Federacja UTW realizuje Program edukacyjny dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. „Własność to odpowiedzialność”. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Skarbu Państwa. W ramach realizowanego przedsięwzięcia przewidziano m.in.:

1) organizację cyklu 10 wykładów dla UTW poświęconych własności prywatnej i prywatyzacji (październik/listopad 2009r.)

2) organizację konkursu z nagrodami dla słuchaczy UTW w Polsce pn. „Troszczę się o własność” – Regulamin przedmiotowego konkursu do pobrania TUTAJ.

3) organizację panelu dyskusyjnego poświęconego własności prywatnej i prywatyzacji w ramach XIX Forum Ekonomicznego – Forum III Wieku w Krynicy Zdroju w dniu 11 września 2009r.,

4) przygotowanie publikacji poświęconej zagadnieniom własności prywatnej i prywatyzacji oraz jej dystrybucję do UTW na terenie kraju.

Koordynatorem projektu jest Daniel Jachimowicz – prawnik, wykładowca, stały współpracownik Federacji UTW, współautor i koordynator licznych projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych. Dodatkowych informacji o projekcie udziela:
Sekretariat Federacji UTW w Nowym Sączu,
ul. Jagiellońska 18,
tel. 18 443 57 08,
kom.696 95 20 16,

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie!