_______________________

„Projekt – wymyśl, napisz, zrealizuj!” – program współfinansowany ze środków Województwa Małopolskiego.

W okresie od 1 maja 2010r. do 31 sierpnia 2010r. Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku z siedzibą w Nowym Sączu realizuje przedsięwzięcie pt. „Projekt – wymyśl, napisz, zrealizuj!” dofinansowane ze środków Województwa Małopolskiego. W ramach realizowanego projektu przewidziano w szczególności:

a/ organizację 2-dniowego, bezpłatnego szkolenia dla przedstawicielu uniwersytetów trzeciego wieku z terenu Małopolski w zakresie przygotowywania profesjonalnych projektów pozwalających ubiegać się o dotacje pieniężne z rożnych źródeł;

b/ indywidualne konsultacje dotyczące przygotowywania i realizacji konkretnych projektów zgłaszanych przez uniwersytety uczestniczące w szkoleniu.

Koordynatorem projektu jest Daniel Jachimowicz – prawnik, wykładowca, stały współpracownik Federacji UTW, współautor i koordynator licznych projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych. Dodatkowych informacji o projekcie udziela:

Sekretariat Federacji UTW w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 18, tel. 18 443 57 08, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie !!!