Akcjonariat Obywatelski

Program edukacyjny dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. "Akcjonariat obywatelski"

Szanowni Państwo!

Zarząd Ogólnopolskiej Federacji Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Nowym Sączu ul. Jagiellońska 18 uprzejmie informuje, iż w okresie od 15 lipca 2011 r. do 15 listopada 2011r będzie prowadzić Program edukacyjny dla słuchaczy Uniwersytetów Trzeciego Wieku pn. „Akcjonariat obywatelski”. Patronat nad realizacją projektu objął Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad.

W ramach realizowanego przedsięwzięcia przewidziano m.in.:

1/ organizację cyklu 10 wykładów dla UTW poświęconych własności prywatnej i prywatyzacji,

2/ organizację konkursu z nagrodami dla słuchaczy UTW w Polsce pn. "Akcjonariat Obywatelski",

3/ organizację warsztatów „Zaczynam inwestować” dotyczących podstawowych informacji na temat: prywatyzacji, giełdy papierów wartościowych, funduszy inwestycyjnych z wykorzystaniem komputera i Internetu,

4/ przygotowanie publikacji poświęconej praktycznym zagadnieniom prywatyzacji oraz inwestowania na giełdzie a także jej dystrybucję do UTW na terenie kraju.

Koordynatorem projektu jest Pani Mariola Pękala-Piekarska – stały współpracownik Federacji UTW, współautor i koordynator licznych projektów finansowanych ze środków krajowych i zagranicznych. Dodatkowych informacji o projekcie udziela Sekretariat Federacji UTW w Nowym Sączu, ul. Jagiellońska 18, tel. 18 443 57 08, 696 95 20 16, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszystkie działania realizowane w ramach niniejszego przedsięwzięcia są bezpłatne dla UTW – serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie oraz przystępowania do Federacji UTW gdyż razem możemy więcej!