piątek, 04 kwietnia 2014 10:14

Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku, w okresie od 1 marca 2014 r. do 31 grudnia 2014 r., realizuje projekt pod nazwą „Uniwersytety Trzeciego Wieku nowoczesne, skuteczne, profesjonalne”.

W ramach projektu podejmowane będą działania, które przyczynią się do podniesienia potencjału merytorycznego i organizacyjnego Uniwersytetów Trzeciego Wieku działających w Polsce, a także pozwalające zwiększyć różnorodność i podnieść jakość oferty edukacyjnej dla osób starszych.

Uniwersytetom Trzeciego Wieku w całym kraju rozesłane zostaną kolejne numery Ogólnopolskiego Biuletynu „Uniwersytety Trzeciego Wieku”, w którym zamieszczane będą artykuły informacyjno-edukacyjno-doradcze, a także poradniki monograficzne pt. „Profesjonalny UTW”, zawierające praktyczne informacje przydatne w prowadzeniu bieżącej działalności UTW.

Projekt przewiduje również zorganizowanie dla przedstawicieli UTW, cyklu szkoleń pn. „Akademia Lidera UTW” oraz zajęć warsztatowych.

Ponadto przez okres realizacji projektu działać będzie Punkt Konsultacyjno-Doradczy, w ramach którego udzielane będą porady i konsultacje m.in. w zakresie prawnych i finansowo-księgowych aspektów funkcjonowania UTW, zarządzania organizacją i pozyskiwania środków na jej działalność, pozyskiwania nowych członków i partnerów.

Projekt skierowany jest do osób w wieku 60+, a wszystkie działania i usługi w ramach realizowanego przedsięwzięcia są dla jego uczestników BEZPŁATNE.

 
free pokerfree poker

asos_logo_kolor 
Projekt współfinansowany ze środków Ministra Pracy i Polityki Społecznej
w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Więcej informacji