Publikacje PDF Drukuj Email
Wpisany przez AK   
wtorek, 30 grudnia 2014 14:15

W zakładce do pobrania zamieszczone zostały kolejne publikacje wydane w ramach projektu "Uniwersytety Trzeciego Wieku - nowoczesne, skuteczne, profesjonalne".
Zachęcamy do lektury.

 
Ogólnopolski Biuletyn UTW nr 5 PDF Drukuj Email
środa, 22 października 2014 12:17

Kolejny, już piąty numer Ogólnopolskiego Biuletynu UTW, znajduje się w zakładce DO POBRANIA. Głównym tematem tego numeru jest Forum III Wieku 2014, konferencja towarzyszącą Forum Ekonomicznemu.

Zapraszamy do lektury!

 
Kongres Gospodarki Senioralnej PDF Drukuj Email
piątek, 17 października 2014 12:54

Dnia 29 października 2014 r. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie odbędzie się pierwszy w Polsce KONGRES GOSPODARKI SENIORALNEJ.

Inicjatorem Kongresu jest Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej integrujący uczestników branży usług senioralnych: inwestorów, ośrodki badań społecznych, przedstawicieli władz centralnych i samorządowych oraz organizacji senioralnych.

Kongres Gospodarki Senioralnej stworzy nowy model prywatnych i publicznych inwestycji w usługi dla osób starszych. Uczestnicy Kongresu ocenią potencjał branży, i jej znaczenie dla gospodarki państwa, a w szczególności dla rynku pracy. Usługi dla seniorów otwierają nowe możliwości zatrudnienia w małych i średnich ośrodkach dziś skazanych na depopulację i chroniczne bezrobocie wśród osób młodych i pokolenia 50+.

Więcej informacji na stronie: http://kigs.org.pl/


 
Forum na rzecz uczenia się dorosłych PDF Drukuj Email
piątek, 17 października 2014 08:26

Ministerstwo Edukacji Narodowej organizuje w dniu 24 października 2014 r. FORUM NA RZECZ UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH- wyzwania, projekty i propozycje działań w Polsce w świetle europejskiej agendy na rzecz uczenia się dorosłych.

Podczas konferencji przedstawiona zostanie m.in. prezentacja najważniejszych działań na rzecz uczenia się dorosłych realizowanych przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 
Liderzy UTW na Forum III Wieku PDF Drukuj Email
środa, 10 września 2014 10:32

Forum III Wieku 2014, konferencja towarzysząca XXIV Forum Ekonomicznemu w Krynicy Zdroju, już się zakończyło. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania strony internetowej www.forumtrzeciegowieku.pl, na której znajdują się relacje z każdego dnia konferencji oraz galeria zdjęć.

Użytkowników Facebook'a zapraszamy także do polubienia naszej strony www.facebook.com/ForumTrzeciegoWieku

 


Strona 1 z 3
free pokerfree poker

asos_logo_kolor 
Projekt współfinansowany ze środków Ministra Pracy i Polityki Społecznej
w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 – 2020

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Więcej informacji