Już jest grudniowy Biuletyn UTW!

Szanowni Państwo,
tym razem dowiemy się jak działa Jagielloński UTW, Wirtualny UTW przy Uniwersytecie Humanistyczno–Przyrodniczym im. Jana Długosza w Częstochowie, UTW w Uniwersytecie Rzeszowskim i UTW „Wiem więcej” w Radomsku. Wspomnieniowy wykład w rocznicę 100-lecia urodzin św. Jana Pawła II przesłał nam Świętochłowicki UTW. Polecamy także interesujący artykuł na temat sarkopenii, zjawiska, które wiąże się z utratą mięśni wraz z wiekiem.
Warto również przeczytać rozmowę o depresji i przyczynach jej powstawania (część 2). Informujemy ponadto o zakończeniu przez Ogólnopolską Federację Stowarzyszeń UTW projektu „Polskie Forum Seniorów” i dokonaniu procedury certyfikacji „Profesjonalny UTW” w kolejnych uniwersytetach trzeciego wieku.

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia życzymy Państwu, w tych trudnych i wyjątkowych czasach, dobrego zdrowia, radości, nadziei i miłości, a także aby każdy dzień Nowego Roku 2021 napełniał Was pokojem i pewnością w zwycięstwo dobra nad złem.

Wiesława Borczyk
Redaktor Naczelny

Ten wpis został opublikowany w kategorii AKTUALNOŚCI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.