___________________

 ____________________
 
 
 

_______________________

 
_______________________


 

 

ZAPROSZENIE NA OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ EDUKACYJNĄ

Ogólnopolska Federacja Stowarzyszeń Uniwersytetów Trzeciego Wieku serdecznie zaprasza liderów organizacji seniorskich i uniwersytetów trzeciego wieku do udziału w ogólnopolskiej konferencji edukacyjnej pn. „ORGANIZACJE SENIORSKIE W DOBIE PANDEMII – STAN OBECNY I WYZWANIA NA PRZYSZŁOŚĆ”, organizowanej w ramach projektu „WSPÓLNE DZIAŁANIE – SKUTECZNE PARTYCYPOWANIE”, współfinansowanego ze środków Ministra Rodziny i Polityki Społecznej w ramach Programu Wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025. Edycja 2021.

 

Konferencja odbędzie się 24 września 2021 r. [piątek] w godz. 10.30-16.00, w sali konferencyjnej Hotelu PTTK Wyspiański***, przy ul. Westerplatte 15 w Krakowie. 
Rejestracja uczestników konferencji w godz. od 10.00 do 10.30.

 

Jedna organizacja seniorska/uniwersytet trzeciego wieku może zgłosić udział w konferencji maksymalnie 2 przedstawicieli [osoby w wieku 60+]. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie udziału w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20 września 2021 r.  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Więcej informacji dot. zasad udziału w konferencji można uzyskać pod nr tel. 18 443 57 08.