REALIZOWANE ZADANIA
                                                                                         

                                             

                                          
 
ZREALIZOWANE ZADANIA
                                                                                        
 
 
                                            
WIĘCEJ...
                                            

DOŁĄCZ DO NAS 

@federacjautw


_______________________


 

 

Zakończyły się szkolenia dla Lokalnych Animatorów

 

Miło nam poinformować, że w czerwcu i lipcu odbyły się dwa szkolenia pn. "Akademia Lokalnego Animatora Aktywności Seniorów" w ramach projektu "Akademia Aktywnych Seniorów" dofinansowanego z rządowego programu ASOS 2017.

W szkoleniu i zajęciach warsztatowych wzięli udział przedstawiciele Uniwersytetów Trzeciego Wieku z województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego, opolskiego i śląskiego.

Otrzymaliśmy liczne podziękowania po szkoleniu:

"Udział w szkoleniu (...)  pozwolił mi wzbogacić moją wiedzę niezwykle przydatną w wolontariackiej pracy w Zarządzie towarzyszenia Rozwoju Uniwersytetu Trzeciego Wieku im. Jerzego Kozarzewskiego w Nysie. Z pewnością wykorzystam ją w ramach wolontariatu kompetencji w naszym Stowarzyszeniu, aby sprawniej i bardziej profesjonalnie nim zarządzać ".

Ewa Morel Wiceprezes UTW w Nysie

"(...) Plan szkolenia  był dobrze przygotowany, a jego realizacja nie budziła zastrzeżeń. Wszyscy wykładowcy prowadzili szkolenie w tempie dla mnie odpowiednim, a treść była zrozumiała. (...) Jest rzeczą oczywistą, że tak duża ilość wiadomości w pewnych momentach mnie przerastała. Dlatego przekazane mi wydrukowane na papierze "Materiały dydaktyczne dla uczestników.." (...) będą mi potrzebne w codziennym działaniu. Zdobytą na szkoleniu  wiedzę  postaram się wykorzystać w praktycznej działalności. Jestem zadowolony z pobytu w Podegrodziu i bardzo dziękuję organizatorom za realizację takiej inicjatywy.(...)"

Henryk Duda - Członek Zarządu Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Świętochłowicach

"(...) Szkolenie starannie przygotowane, ciekawie i zrozumiale przeprowadzone. Wykładowcy profesjonalni, otwarci na dyskusję, udzielający odpowiedzi także na pytania wykraczające poza program szkolenia, ale istotne dla uczestników. Bardzo miła atmosfera, doskonałe warunki. Możliwości konsultacji z wykładowcami w formie online po zakończeniu szkolenia jest dla nas  wprost bezcenna. Pozdrawiamy i oczekujemy na następne szkolenia.(...)"

Anna Król i Grażyna Jacak Świerkosz - UTW Limanowa

"(...) Całość szkolenia oceniamy bardzo pozytywnie, bowiem zapewnia kompleksowe wsparcie pozwalające na lepsze i skuteczniejsze funkcjonowanie UTW. Umiejętności komunikacyjne i profesjonalizm prowadzących szkolenie sprawiły, że zajęcia odbywały się w miłej i przyjaznej atmosferze, co sprzyjało także konstruktywnej dyskusji i wymianie doświadczeń. Serdeczni dziękujemy  za budzenie wiary i przekonania w nas, że możemy zrobić więcej i lepiej. Za to, że w trudnych sytuacjach możemy zawsze liczyć na wsparcie i profesjonalną pomoc. (...)"

Teresa Żelazna i Teresa Wiewiór - Piasecka - UTW w Ostrowcu Świętokrzyskim

 

 

Zapraszamy na podstronę projektu