_______________________


 
 

_______________________

 
 

 

 
 

 

 

Daniel Jachimowicz - prawnik, absolwent Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz licznych kursów i szkoleń z zakresu przygotowywania i zarządzania projektami unijnymi. Współautor i koordynator projektów współfinansowanych z funduszy Unii Europejskiej (m.in. "Centrum Wspierania Przedsiębiorczości w Nawojowej" w ramach PAOW, "Droga do sukcesu" w ramach PHARE 2002, "Język angielski w turystyce" oraz "Turystyka wiejska szansą na rozwój poza rolnictwem" w ramach ZPORR 2004-2006). Posiada uprawnienia pedagogiczne, jest wykładowcą - trenerem oraz doradcą z zakresu prawa gospodarczego, prawa pracy oraz źródeł i mechanizmów pozyskiwania zewnętrznych środków finansowania działalności organizacji pozarządowych oraz przedsiębiorców.

Żona: Joanna. Córeczka: Ola, synek: Kamil.

 

Zofia Mółka - absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, współtwórca programów edukacyjnych oraz rekreacyjno - ruchowych dla słuchaczy Sądeckiego UTW, koordynator wielu projektów realizowanych przez Sądecki UTW, od początku założenia współpracuje z Federacją UTW, współzałożycielka i Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia „Korzenie i Skrzydła”.

 

 

 

Wojciech Nalepa - radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Funduszy Strukturalnych UE na WPiA UKSW w Warszawie. Prezes Fundacji Europejski Instytut Rozwoju Obywatelskiego. Doradca i trener w obszarze prawno-organizacyjnych aspektów zakładania i funkcjonowania organizacji pozarządowych. Autor wielu publikacji o tematyce prawnej. Koordynator projektów finansowanych zarówno ze źródeł krajowych jak i zagranicznych. Na co dzień zajmuje się prawem organizacji pozarządowych, prawem cywilnym, prawem gospodarczym i prawem finansowym. Członek - ekspert II kadencji Małopolskiej Rady Pożytku Publicznego w Krakowie. Pasjonat motoryzacji i ogrodnictwa, uwielbia czytać, biega i uprawia kajakarstwo górskie.
Żona: Gabriela. Córeczka: Lilka

 

Katarzyna Borczyk - prawnik, absolwentka Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Z Ogólnopolską Federacją Stowarzyszeń UTW współpracuje od czerwca 2012r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Borczyk - prawnik, absolwentka Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Aplikantka radcowska przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Z Ogólnopolską Federacją UTW współpracuje od czerwca 2012 r.

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE